De Webshop voor slimme shoppers

De webshop voor slimme shoppers
De Webshop voor slimme shoppers
Deze Olimpia Futura 3 in 1 is een Praktische en compacte zuiveraar met HEPA-filter, koolstoffilter en UV-C-lamp met extra verwarmingsfunctie. Dit is de multifunctionele oplossing, die dankzij zijn drie filtratie gecombineerd met UV-C lamp en keramische technologie, om een comfortabele omgeving in uw kamer te creëren. De handmatige rotatie tot 15° en de automatische oscillatie van 80° zorgen voor een betere verdeling van koele of warme lucht in de ruimte.
HEPA filter, actief koolfilter en UV-lamp zorgen voor een uitgebreide luchtzuivering.
Handmatige rotatie tot 15° en automatische oscillatie van 80° zorgt voor een betere verdeling van koele of warme lucht.
De zuiveraar kan ook worden bediend met stem commando's of via een mobiele app.
Het keramische verwarmingselement met een vermogen tot 2.000 watt zorgt samen met de oscillatiefunctie voor een gelijkmatige warmteverdeling in de hele kamer. Naast de standaard luchtzuivering functioneert het toestel ook als een volwaardige directe verwarmer.
Het filtratiesysteem van deze zuiveraar heeft zeer goede zuiveringscapaciteiten, voornamelijk dankzij het filtersysteem met 4 niveaus. De zuiveraar bevat de volgende filters: voorfilter, HEPA filter + actief koolfilter + UV-C lamp. HEPA klasse 14 filter vangt 99,99% van de deeltjes tot 0,3 micron op